Zamanı Değerlendiren Netflix Önerileri Yorum

Selam güzel insanlar. Çoğunlukla evde olduğumuz bu zamanlar film, dizi, belgesel vs. izlemek zevk aldığımız şeyler arasında. Bende size güzel önerilerle geldim. Umarım beğenir ve yorum atarsınız. İyi seyirler 🙂

       1.Spinning Out

Artistik patinajda Olimpiyat adayı olan bir sporcu, aşk aile ve ruh sağlığı arasında denge kurmaya çalışırken başarı hayalleri sekteye uğrar.

       2.Insatiable

Zorbalığa uğramış bir genç, öç almak için gözden düşmüş koçunun yardımıyla yarışmalarına katılır. Koçu kısa bir sürede bu işe gırtlağına kadar battığını fark eder.

   3.Love Alarm

Yakınlarındaki biri ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkı tadar.

     4.Control Z

Bir hacker bir lisedeki tüm öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başladığında sosyal olmasa da gözlemci biri olan Sofia, bu hacker’ın kimliğini açığa çıkarmaya çalışır.

5.How to Get Away with Murder

Başarılı savunma avukatı ve hukuk profesörü Annalise Keating ve beş öğrencisi karmaşık bir cinayet davasına dahil olurlar.

 6.Winx Efsanesi: Kader

Büyüleyici güçlerini kontrol etmeye kararlı bir grup genç, Alfea adlı sihirli bir yatılı okulda rekabet, aşk, ve olağanüstü çalışmalarla başa çıkmaya çalışır.

       7.Tiny Pretty Things

Seçkin bir bale okulunda yıldız bir öğrenci saldırıya uğrar. Onun yerini alan öğrenci ise yalanlar, ihanet ve kıyasıya rekabetle dolu bir dünyaya adım atar.

       8.The Umbrella Academy

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip olan kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

       9.Stranger Things

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.

       10.Lupin

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize aklınıza takılanları sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?